Co ciekawego znalazłam w sieci? – blogowe rekomendacje

 

Fot. Jola Zdolska-Gurgul ( na zdjęciu: lasek koło Poziomkowego Wzgórza)

 

Na Poziomkowym Wzgórzu zamieszczam od czasu do czasu linki do świeżo odkrytych blogów.Dziś robię wyjątek, dając pierwszeństwo Beacie z zapewne znanego wam  bloga Vademecum Blogera. To blog, który każdy autor bloga powinien poznać.Pisany przez  Polkę,  zamieszkałą we Francji. Beata wnosi do blogosfery mnóstwo dobrych wartości, długo mogłabym je wymieniać, dlatego napiszę krótko: „Uczy, bawi i informuje”:).

Dzięki założonej przez nią grupie wsparcia dla blogerów na FB zdobywam wartościowe umiejętności, poznaję ciekawych autorów. Blog Beaty cenię za wszechstronność, kreatywność i  różnorodność . Oprócz #Vademecum Blogera Beata prowadzi także blog# Moda na Bio, o którym napiszę więcej  przy innej okazji.Nie wiem kiedy ona to robi, ale autorka nagrywa też podcasty.Ten poniżej  dotyczy kobiety za kierownicą 🙂

Skoro mowa o środkach komunikacji to odkryłam blog o podróżowaniu #My Little Pleasures, warto zerknąć na  wpis o trickach przydatnych podczas pakowania walizki :).

Link nr 3 to blog mamy Lilki, zajmującej się zawodowo udoskonalaniem umiejętności ładnego mówienia.Adres bloga:  mowosfera.com.

Ten blog to kopalnia inspiracji.Znajdziecie na nim artykuły dotyczące wspierającego i odpowiedzialnego rodzicielstwa, znajdziecie ciekawe inspiracje do ćwiczeń  aparatu mowy dziecka.Blog mamy – „logoterapeutki” 🙂

Z racji zbliżającego się wielkimi krokami nowego roku szkolnego myślę, że warto przeczytać artykuł, w którym autorka zebrała argumenty, świadczące o tym, że  jedynie rodzic o  uporządkowanym wnętrzu  i  potrafiący  docenić sam siebie, może wychowywać naprawdę szczęśliwe, pewne siebie dziecko.

Polecam. To  przyjemna lektura obowiązkowa dla wszystkich obecnych i przyszłych rodziców.

Kobieta zdaje na prawko…

Jak spakować walizkę na tygodniowe wakacje?

Mamo, Tato, bądźcie dla siebie dobrzy. O tym, jak ważne jest zadbanie o siebie

 • Przyda mi się wpis o tym jak spakować walizkę.. tym bardziej że niedługo wyjeżdżam na tydzień

  • 🙂 Udanej podróży, odezwij się po powrocie i zapraszam ponownie na blog:)

 • Uwielbiam bloga Beaty, bez niej kilka technicznych spraw nigdy by mi sie nie udalo!

 • Znam bloga Beaty i też zastanawiam się kiedy znajduje czas na to wszystko? 🙂 Dużo się od niej nauczyłam, jeśli chodzi o blogowanie. Z innymi blogami chętnie się zapoznam!

 • Wymienione przez Ciebie blogi znam, chętnie podczytuję, nieraz inspiruję się ich treścią. Czasem nie muszą to być zbliżone tematycznie blogi, ale i tak wiele wnoszą do naszego świata blogosfery. 🙂

  • Udało mi się nawiązać ciekawy kontakt z Magdą z bloga mowosfera.pl
   U ciebie także będę chętnie bo odpowiada mi styl pisanych przez ciebie recenzji.Konkret i na dodatek napisane piękną polszczyzną, co bardzo cenię:))

 • Dziekuje serdecznie za tyle ciepłych słów i za polecenie. Pozdrawiam cieplutko Beata

  • Naprawdę zasłużyłas, podnosisz stale poprzeczkę, dzięki twojej pracy rozwija się tyle świetnych blogowych marek, ja sama również często korzystam z twojej wiedzy, dziękuję Ci , Beata 🙂