Tata na 150 %, czyli poznaj Michała i Józka, szefa Fundacji Józef.org

Fot. archiwum domowe rodziny Kosowicz

Witaj,

Dziś z okazji wczorajszego Dnia Ojca postanowiłam, trochę nietypowo, uczcić to święto dzisiaj, prezentując ci rozmowę z  facetem, który jest Tatą Do Zadań Specjalnych.

Zawodowo jest muzykiem, studiował w Akademii Muzycznej, ale przerwał edukację, bo tak zrządził los. Od  18 miesięcy  na pełen etat zajmuje się pomocą żonie w wychowaniu 3 dzieci, 2 córek, 3 i 4 latek oraz 18-miesięcznego Józka, chorego na mukowiscydozę.

Michał pracuje także w Fundacji Józef.org, którego szefem jest…najmłodszy syn. Ze swojej trudnej sytuacji życiowej postanowili uczynić atut. Pomagają innym ojcom na zakręcie życia.Ojcom, którzy usłyszeli trudną diagnozę o nieuleczalnej, czasem genetycznej, chorobie swego dziecka. Poznaj dwóch dzielnych wojowników z ogromnym apetytem na normalne życie, poznaj ich pomysły na trudne chwile i  doceń własne, normalne, choć nie pozbawione problemów życie.Możesz też dziś coś dla nich zrobić. choćby dzieląc się linkiem do tego wpisu na FB lub wpłacając symboliczne 5 czy 10 złotych na stronie:https://zrzutka.pl/autodlajozika

Fot. archiwum rodzinne rodziny Kosowicz

Dlatego bez względu na to czy twoje relacje z ojcem układały się cudownie, czy uważasz go za swojego rycerze, obrońcę, bohatera, czy wręcz przeciwnie, spróbuj dziś zrobić coś dobrego dla Ojca zahartowanego przez życie. Dla ojca walecznego, skupionego na jednym celu, a tym nadrzędnym jest dobro jego trojga dzieci oraz podopiecznych fundacji Józef.org.

Może rezygnacja z jednego wyjścia do kina, restauracji czy z ulubionego ciacha nie będzie dla ciebie tak trudna, jak myślisz.

Michał, Józek, jego dwie starsze siostry wierzą w ludzi i w ich gorące serca.Jeśli nie możesz pomóc nawet symboliczną złotówką, proszę, podziel się tym tym linkiem. Mam nadzieję, że trafi do wielu serc.

Rozpoczęły się wakacje. Tata Michał i inni ojcowie skupieni wokół Fundacji #Józef.org liczą na to, że będą mogli, dzięki Tobie, wyjechać z dziećmi poza miasto, gdzie spaliny i przemysł nie pozwalają wziąć swobodnego oddechu.

Fot.archiwum rodzinne rodziny Kosowicz

Proszę, koniecznie zajrzyj także tutaj aby posłuchać mojej rozmowy z Tatą Do Zadań Specjalnych:)

Warto też zajrzeć na stronę Fundacji aby przeczytać #List_do-taty_w_progu. Mnóstwo w tych wpisach życia, emocji, woli walki i układania się z przeciwnościami losu. Przykład takiego ojca, który nie zasklepia się jedynie w świecie własnych problemów jest bardzo budujący. Kliknij  :Zapraszam!